Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vítáme vás na webových stránkách "Masáže ve Strakonicích", kde vážíme si soukromí našich klientů a zavazujeme se k ochraně jejich osobních údajů v souladu s platnými právními předpisy. Tento dokument „Zásady ochrany osobních údajů“ podrobně popisuje, jaké typy informací shromažďujeme od našich návštěvníků a klientů, jak tyto informace používáme, uchováváme a chráníme, a jak můžete uplatňovat svá práva týkající se vašich osobních údajů.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme za účelem poskytování našich masážních a wellness služeb, zlepšování kvality těchto služeb a pro marketingové účely. Tyto údaje mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace, informace o rezervacích a další údaje nezbytné pro poskytování našich služeb. Všechny osobní údaje jsou shromažďovány s vaším souhlasem a jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony.

Uchovávání a ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které od vás obdržíme, jsou pečlivě chráněny a uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou k poskytování našich služeb nebo po dobu vyžadovanou zákonem. Užíváme všech dostupných technických a organizačních opatření k zajištění bezpečnosti vašich údajů, aby byly chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo zneužitím.

Práva subjektu údajů

Podle platných právních předpisů máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, opravu nebo výmaz vašich údajů, omezení zpracování nebo námitku proti zpracování vašich údajů, jakož i právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nás, prosím, kontaktujte na adrese [email protected].

Odpovědnost a kontakt

Za správu vašich osobních údajů je odpovědný majitel webu, Milan Kašpar, se sídlem na adrese Spielberk Office Centre, Holandská 878/2, 639 00 Brno, Česká republika. Pro jakékoli otázky nebo obavy týkající se ochrany vašich údajů nás neváhejte kontaktovat na uvedené adrese nebo přímo e-mailem.

o autorovi
Napsat komentář