Podmínky služby

Úvod

Vítejte na webových stránkách Masáže ve Strakonicích. Tyto podmínky služby upravují vaše používání našich webových stránek a poskytovaných služeb. Přístupem k našim stránkám a jejich používáním vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, neměli byste naše stránky používat. Naše masážní a wellness služby jsou určeny k poskytování relaxace a regenerace vašeho těla i duše. Věříme, že pravidelná péče o vaše tělo má pozitivní dopad na vaše celkové zdraví a pohodu. Nabízíme širokou škálu masáží od relaxačních po terapeutické, které jsou poskytovány ve vysoké kvalitě za účelem splnění individuálních potřeb našich klientů. Veškeré služby jsou poskytovány kvalifikovanými maséry s profesionálním přístupem.

Poskytování služeb

Nabídka našich masážních a wellness služeb je dostupná na našich webových stránkách, kde můžete nalézt popis jednotlivých masáží, jejich přínosy a možnosti rezervace. Snažíme se o maximální kvalitu a klientům poskytujeme individuální péči, která zohledňuje jejich konkrétní potřeby a preference. Naše misce je přispět k lepšímu zdraví a pohodě našich klientů prostřednictvím kvalitních masážních a wellness služeb. V rámci našich služeb důrazně dbáme na hygienu a bezpečnost, všechny procedury jsou prováděny v souladu s platnými hygienickými standardy a pravidly.

Používání webových stránek

Při používání našich webových stránek je třeba dodržovat platné zákony a pravidla. Je zakázáno využívat naše stránky k šíření nelegálního obsahu nebo k provádění činností, které by mohly poškodit nás nebo jiné uživatele. Informace zveřejněné na stránkách jsou chráněné autorským právem a nesmí být bez našeho svolení kopírovány ani šířeny.

Změny podmínek

Podmínky služby mohou být kdykoliv změněny nebo aktualizovány. O všech změnách vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek. Vaším dalším používáním stránek po zveřejnění změn podmínek vyjadřujete souhlas s těmito změnami.

Kontaktní informace

Pro další informace nebo při potřebě konzultace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na [email protected] nebo na adresu: Milan Kašpar, Spielberk Office Centre, Holandská 878/2, 639 00 Brno, Česká republika.

o autorovi
Napsat komentář